Sizler İçin Tasarlıyoruz

Profesyonel ekibimizle sizlere en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz

Hakkımızda

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet

Çamlıca Dekorasyon Hakkında

Çamlıca Dekorasyon olarak uzun yıllardır tadilat ve iç dekorasyon sektöründeki tecrübemiz ile Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, ihtiyaca göre ve her bütçeye uygun çalışmalar sunarak hizmet politikamızın temelini oluşturmaktayız. Biz tadilat ve iç dekorasyon sektöründeki başarılarımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

Misyonumuz

Kurulduğu günden beri müşterilerin ihtiyaçları anlayarak, onlara en doğru çözümü sunan ve bu çözümü ekibiyle birlikte en iyi şekilde sonuçlandıran bir iç dekorasyon ve tadilat firmasıdır.

Vizyonumuz

Çamlıca Dekorasyon olarak her projede daha ileriyi hedefleyerek, sürekli gelişerek ülkesine değer katarak, bu sektörde en iyi ve lider bir firma olmak için çalışmaya devam edecektir.

Neler Yapıyoruz

Plan, proje ve uygulama

Plan

İşe başlamadan önce iş planı yapmak, işin ilerleyişini ve yönetimini kolaylaştırır. Aynı zamanda planlanmış bir iş hem müşteri için, hem de yüklenici firma için daha iyi bir anlaşma ile sonuçlanır.

Proje

İş planı tamamlandıktan sonra işin iç mimariye uygun olarak projelendirilmesi, üç boyutlu olarak çizilmesi ve yerleşim düzeninin belirlenmesi iş sürecindeki karmaşıklığı çözmekte yardımcı olmaktadır.

Uygulama

Projelendirme aşamasını tamamlandıktan sonra, projeye sadık kalınarak gerekli işlerin anlaşmaya göre uygulanarak işin tamamlanması hedeflenir.

Bize Ulaşın